ПОЛІТИКА БЕЗПЕКИ

Адміністрація Інтернет-магазину "Alitur" - alitur.com.ua гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.

Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет-магазин "Alitur" - alitur.com.ua гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання надійшовшого замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце в термін. Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові надходження товару, розпродажах, спеціальних програмах.

Якщо у Вас виникнуть будь-які проблеми або питання по авторизації-реєстрації в магазині - пишіть на адресу електронної пошти support@alitur.com.ua, і ми завжди допоможемо Вам!

Представники Інтернет-магазину "Alitur" - alitur.com.ua ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.

  Загальні положення:

1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю Інтернет-магазину "Alitur" - alitur.com.ua. Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.

2. На сайті Інтернет-магазину "Alitur" - alitur.com.ua є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Інтернет-магазин "Alitur" - alitur.com.ua не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

  Особисті відомості та безпека:

1. Інтернет-магазин "Alitur" - alitur.com.ua гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

2. У певних обставинах інтернет-магазин "Alitur" - alitur.com.ua може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".

4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин "Alitur" - alitur.com.ua з Вашого явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від них.

5. Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин "Alitur" - alitur.com.ua використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком.

6. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

7. Реєструючись в системі, Ви погоджуєтесь з Політикою Безпеки і захисту інформації.

  Захист даних

Будь-яка інформація, яку користувач надає адміністрації магазину, не може бути розкрита або передана третім особам, крім випадків, описаних законодавством України.

Отримання персональної інформації

Для реєстрації на сайті магазина, користувач зобов'язаний внести деяку персональну інформацію, таку як ім'я, прізвище, адресу, E-mail, телефон і т.п. Частина персональної інформації також може бути надана банку або платіжній системі, в разі, якщо надання цієї інформації обумовлено процедурою переказу коштів платіжній системі, послугами якої користувач бажає скористатися, а також сторонньої компанії для здійснення завдань поставлених користувачем. Ці структури не можуть використовувати надану інформацію для сторонніх цілей, крім випадків, описаних в законодавстві України. Також, при покупці товару в магазині, продавцеві повідомляються контактні дані для зв'язку з покупцем. Користувачі сайту, що знаходяться в спонсорської гілці партнера, можуть бачити його дані, такі як ім'я, перша і остання літери прізвища та дата реєстрації.

Контроль персональної інформації

Для контролю персональної інформації в системі реалізовані механізми верифікації особистих даних. Відповідальність за будь-які наслідки надання недостовірних даних лежить на користувачеві. У разі, якщо деякі дані змінилися, користувач зобов'язаний виправити дані в системі самостійно, або звернутися до служби технічної підтримки для внесення коригувань.

Комунікація

При реєстрації кожен користувач одержує листа по електронній пошті, що підтверджує його успішну реєстрацію. Користувачі можуть отримувати інформацію від компанії за допомогою додаткових інформаційних сервісів.

Посилання

На сайті можуть міститися посилання на інші сайти. Магазин не несе відповідальності за зміст, якість і політику безпеки цих сайтів. Дана заява про конфіденційність відноситься тільки до інформації, розміщеної безпосередньо на сайті Магазину.

Безпека

Магазин забезпечує безпеку облікових записів користувачів від несанкціонованого доступу. Для доступу до закритої персональної частини сайту (Особистий кабінет), користувач повинен ввести ідентифікатор користувача (логін) і пароль. Користувач зобов'язаний зберігати дані свого облікового запису в таємниці. Забороняється передавати цю інформацію третім особам. Якщо користувач вважає, що пароль став небезпечний, він може змінити його після входу в Особистий кабінет.

Адміністрація сайту alitur.com.ua залишає за собою право в будь-який момент без попередження користувача змінити умови Політики Безпеки із зазначенням дати редакції. Користувач зобов'язаний самостійно стежити за змінами тексту Політика Безпеки.