Алітур «Камелот» - складаний табурет. І в складеному стані він займає в чотири рази менше Вашого простору. Компактні розмірі в складеному вигляди дозволяє зберігати табурети, що не використовуються майже де завгодно: на шафі, під диваном, за шторою і тд. Ця особливість дозволяє мати вдома достатньо табуретів, щоб Вам ніколи вже не довелося позичати стільці в сусідів.

Матеріалом для виготовлення даного виробу слугує масив вільхи. Натуральне дерево впевнено виграє у конкурентів. Ви неодмінно оціните легкість виробу, у порівнянні з металевими аналогами і однозначно отримаєте масу естетичного та тактильного задоволення, на відміну від пластику.

Наш табурет представляє з себе добре продумане і якісно зроблений виріб, який буде дарувати Вам відчуття затишку на протязі багатьох років.

Вам, безумовно сподобається рівень комфорту що досягається за рахунок сурового дотримання метричних стандартів, а округлі форми виробу назавжди позбавлять Вас від випадкових ударів об гості кути.

Алітур «Камелот» - мудрий та практичний вибір!

 

Технічні дані:

Матеріал – дерево, вільха

Покриття – синтетичне масло Adler (Австрія)

Тканина – гобелен

Тип наповнювача – поролон

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Табурет Алітур "Камелот" (Вільха)

  • Код товару: 03001
  • Наявність: Очікування 7-14 дні
  • 1200.00грн.


Теги: табурет, табуретка, стілець, кухонний стілець, складаний стілець, розкладний стілець, дерев'яний стілець, дерев'яна табуретка, дерев'яний табурет

Phone Email Telegram Viber
Contact Button